Poznaj nasze marki

  • Periocare
  • Periokids
  • Perioeducation
  • Periopregnant

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”503″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]Aby zachować piękny uśmiech przez długie lata, należy zadbać nie tylko o zdrowie i urodę zębów, lecz także o kondycję przyzębia. W końcu to właśnie dziąsła stanowią oparcie dla naszego uzębienia – mówi doktor n. med. Kinga Grzech-Leśniak, specjalista periodontolog i właściciel Specjalistycznego Centrum Stomatologiczne PerioCare.[/vc_column_text][vc_column_text]Zainteresowanie periodontologią nie wyczerpuje jednak ambicji ekspertów z  PerioCare. – Do naszego zespołu należą wybitni specjaliści w dziedzinie protetyki, implantologii, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej oraz dziecięcej.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”80″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”501″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]Aby wykształcić w dziecku otwartą postawę wobec profilaktyki i higieny jamy ustnej, warto rozpocząć jego przygodę z dentystą w  Gabinecie PerioCare, która szczyci się pełnym troski podejściem do małych pacjentów.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”64″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”495″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]Od 2004 roku dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak wspólnie ze swoim zespołem Trenerów PerioEducation szkoli lekarzy stomatologów oraz higienistki i asystentki stomatologiczne. Opracowała wiele autorskich programów szkoleniowych, które cały czas udoskonala. PerioEducation szkolimy najlepszych![/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”435″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”492″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]Specjaliści z PerioCare opracowali program periodontologiczno-ginekologiczny mający na celu ochronę przyszłej mamy i dziecka oraz wybór najlepszej terapii i rozpowszechnienie edukacji prozdrowotnej, dotyczącej prawidłowego rozwoju ciąży.

Całość zmian zachodzących w organizmie kobiety ciężarnej jest przyczyną wielu problemów zdrowotnych dotyczących jamy ustnej.

Jednym z nich jest tzw. ciążowe zapalenie dziąseł, które objawia się krwawieniem, obrzękiem i bólem dziąseł. Zignorowane i nieleczone prowadzi do zapalenia przyzębia, nieodwracalnego problemu potocznie zwanego parodontozą.

Obecność ognisk bakterii beztlenowych może być przyczyną poronień w I i II trymetrze, a w III przedwczesnych porodów dzieci z niską masą urodzeniową. Poród przedwczesny jest najczęstszą przyczyną śmierci noworodków.[/vc_column_text][vc_column_text]Drugi problem to próchnica – choroba zakaźna przenoszona przez ślinę matki na dziecko, obciążająca jamę ustną noworodka już od momentu urodzenia.

Dbając o siebie – dbasz o swojego maluszka!

Program profilaktyczny PerioCare opracowany dla kobiet w ciąży to współpraca specjalisty periodontologia i specjalistów ginekologów. Zawiera informacje z zakresu: periodontologii, ginekologii i położnictwa, dietetyki, fizjoterapii, ortodoncji.

Zadbaj o siebie i przyszłość! Zapoznaj się z naszym programem – jeśli jesteś w ciąży umów się na bezpłatne badanie dziąseł.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1696″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Perio Care
Perio Care Pregnant
Perio Care Kids

DR N. MED. KINGA GRZECH-LEŚNIAK

Międzynarodowy ekspert i wybitny specjalista w dziedzinie periodontologii i zastosowaniu nowoczesnych technologii laserowych w nieinwazyjnym leczeniu stomatologicznym.

Technologie stosowane w PerioCare pozwalają dokonywać bezbolesnych i skutecznych zabiegów zarówno tych podstawowych jak i specjalistycznych. Dzięki przyjaznej atmosferze i wykorzystaniu laserów możemy zapewnić naszym pacjentom bezpieczeństwo i maksymalny komfort.

X