Leczenie zapalenia błon śluzowych jamy ustnej. Laser pomaga w likwidowaniu bolesnych aft, gojeniu odleżyn protetycznych.

Ponadto biostymulacja likwiduje ból, znosi szczękościsk i pobudza wyrzynające się zęby do przebicia się na powierzchnię dziąsła.

W okresie pozabiegowym – przyspiesza gojenie się ran, a także minimalizuje ryzyko powikłań: krwiaków pozabiegowych, obrzmień oraz podwyższenia ciepłoty ciała. Podnosi prób bólu pacjenta, dzięki czemu zabiegi stają się mniej bolesne.

W chirurgii laser umożliwia przeprowadzenie delikatnego oraz precyzyjnego cięcia.

Dzięki laseroterapii możliwe jest dotarcie do tych obszarów kanału korzenia zęba, w których, z racji ich położenia, nie jest możliwe zastosowanie tradycyjnego podejścia.

Zapobiega powstawaniu stanów zapalnych lub pozwala zahamować powstające stany zapalne pojawiające się w tkance wokół implantu.

Do leczenia kieszeni przyzębnych, plastyki dziąsła, wycinania przerostów oraz kształtowanie prawidłowego przebiegu girlandy dziąsłowej wokół zębów.

Laserowe wybielanie zębów.

W PerioCare laseroterapię wykorzystujemy z powodzeniem niemal w każdej dziedzinie stomatologii. Korzystanie z tej technologii w naszym gabinecie podczas zabiegów to symbol nowoczesnych i najnowszych trendów na rynku medycznym.
Wachlarz możliwości laseroterapii jest ogromny. Często pełni funkcję terapii wspomagającej w leczeniu próchnicy, endodoncji, periodontologii, chirurgii, implantologii, a nawet w ortodoncji.

Laseroterapia w PerioCare

X