NovoTHOR łóżko laserowe

Klinika PerioCare Laser Health Institiute w Krakowie jako jedyna w Polsce i jedna z kilku w Europie posiada łóżko NovoTHOR i oferuje sprawdzoną, nieinwazyjną terapię fotobiomodulującą. Terapia polega na leczeniu jednocześnie światłem czerwonym i podczerwonym o bezpiecznych częstotliwościach. Światło laserowe dociera do mitochondriów, czyli generatorów energii życiowej we wszystkich komórkach ciała, i uruchamia naturalne procesy regeneracji.

Efektem terapii jest wzmocnienie układu odpornościowego, redukcja stanu zapalnego, obrzęku oraz bólu. Terapia światłem lasera, którą stosujemy w PerioCare Laser Health Institiute jest metodą nieinwazyjną i niewykazującą żadnych skutków ubocznych.

Terapia czerwonym światłem jest stosowana bardzo szeroko do wzmacniania wszelkich procesów odbudowy komórek całego ciała, w szczególności w przypadku kontuzji, w celu zmniejszania bólu, rozluźniania mięśni i stawów. Często stosowana jest przez lekarzy, fizjoterapeutów i kliniki bólu. Jest także wykorzystywana przez zawodowych sportowców w celu poprawy wydajności organizmu i zmniejszenia ryzyka kontuzji. Jest z sukcesem wykorzystywana przy wszelakich problemach stawowych i bólach mięśniowych. Wspomaga leczenie artritis (zapalenia stawów). W literaturze mamy już sporo danych potwierdzających też pozytywny wpływ laseroterapii w leczeniu depresji, nadpobudliwości, nerwowości i apatii oraz w poprawie jakości snu. Terapia z wykorzystaniem łóżka NovoTHOR i światła czerwonego:

Łagodzi ból i sztywność mięśni oraz stawów
Pomaga odbudować mięśnie i poprawia ich wydajność
Pomaga odzyskać ruchomość stawów
Poprawia krążenie krwi
Pomaga w relaksacji mięśni i łagodzi skurcze mięśniowe
Łagodzi ból i sztywność, związane z artretyzmem
Stosowana jest jako uzupełnienie programu odchudzania

W efekcie terapia czerwonym światłem, którą proponujemy pacjentom PerioCare Laser Health Institiute, nie tylko łagodzi dolegliwości bólowe i redukuje stany zapalne, ale pozwala szybciej powrócić do zdrowia po kontuzji, pomaga też zwiększyć aktywność fizyczną. Jednocześnie pozwala na szybszą regenerację po wysiłku, zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych, zmniejsza napięcie emocjonalne i poprawia jakość snu. W efekcie wspomaga świadome dbanie o zdrowie i przeciwdziała starzeniu się organizmu.
Terapię czerwonym światłem można stosować codziennie. Nasi eksperci laseroterapii w PerioCare Laser Health Institiute doradzą, jak często przeprowadzać terapię, uzależniając ją od Twojego stanu zdrowia i towarzyszących Ci dolegliwości.

NovoTHOR to nauka, nie magia.

Terapia światłem laserowym była badana w ponad 500 badaniach klinicznych na ludziach i 4 000 badaniach laboratoryjnych. Ponad 40-letnie badania kliniczne dowodzą, że terapia czerwonym światłem zwiększa żywotność komórek i aktywuje ich biologiczną aktywność, redukując stan zapalny i stres oksydacyjny. Amerykańscy twórcy terapii z użyciem NovoTHOR są uznawani za ekspertów w tej dziedzinie przez środowisko medyczne, badaczy, szpitale i organy rządowe, takie jak Kongres Stanów Zjednoczonych oraz organizacje międzynarodowe, jak ONZ. Wiecej informacji o łóżku NovoThor można uzyskać tutaj

To top
X