Droga do zdrowego uśmiechu zaczyna się w PerioKids.

DLACZEGO MY?

Jakość leczenia ceniona w kraju i za granicą

16 lat doświadczenia

Tomograf komputerowy, mikroskopy zabiegowe oraz skaner wewnątrzustny

Certyfikat ISO
Gwarancja na leczenia

PerioKids to zespoł doświadczonych i przyjaznych stomatologów, którzy specjalizują się w leczeniu i opiece stomatologicznej dla dzieci. Naszym celem jest zapewnienie Twojemu dziecku najwyższej jakości opieki stomatologicznej w przyjaznej i komfortowej atmosferze.

BAZA WIEDZY

OPINIE PACJENTÓW

Anna
Anna
2023-09-30
Polecam z całego serca ❤️ zadzwoniłam po pomoc z bólem zęba u syna 4,5 r który panicznie boi się dentysty i kompletnie nie wspólpracuje. W innym miejscu tego samego dnia odmówiono nam pomocy. W periocare przyjęto nas tego samego dnia, a dzięki metodom cudownych Pań udało się wyrwać bolącego zęba i pomóc dziecku i nam. Serdecznie dziękuję i napewno wrócimy wyleczyć inne ząbki.
Dawid Mędrek
Dawid Mędrek
2023-08-29
Realna identyfikacja problemu, wytłumaczenie wszystkiego od A do Z. Poziom merytoryczny 10/10. Warto korzystać z takiego poziomu wiedzy i przede wszystkim doświadczenia 🙂
Bartosz Krala
Bartosz Krala
2023-08-18
Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i wiedzy całego personelu. Jeszcze nigdy nie byłem w klinice o tak wysokim standardzie. Szczerze polecam!
Игорь
Игорь
2023-05-09
Долгое время пользуемся услугами этой стоматологии. Могу с уверенностью рекомендовать.
Halina Pelowska
Halina Pelowska
2023-04-11
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie Pani profesor wraz z jej zespołem pozwala na leczenie niełatwych przypadków.Gabinet polecany przez wszystkich lekarzy specjalistów
Tomasz Bogaczyk
Tomasz Bogaczyk
2023-04-10
Profesjonalizm na każdym etapie. Bardzo polecam!!!
Jakub Pyrkosz
Jakub Pyrkosz
2023-01-06
Otrzymałem miejscowa terapie laserowa razem z łóżkiem laserowym na obolałą od 2 miesięcy kość ogonową. Ból zmniejszył się na tyle, że zrezygnowałem z silnych leków przeciwbólowych bez których nie mogłem funkcjonować. Odnośnie samego łóżka laserowego to jest to przeżycie samo w sobie. Sesje w nim oprócz korzyści leczniczych przyniosły mi relaks i odprężenie. Warto tego doświadczyć.
To top
X