Zespół PerioCare – mistrzowie zdrowia jamy ustnej!

Jesteśmy zespołem PerioCare, pasjonatów dbających o zdrowie Twojej jamy ustnej. Nasza krakowska drużyna składa się z doświadczonych stomatologów, specjalistów różnych zagadnień stomatologicznych, higienistek stomatologicznych i asystentek, których celem jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości opieki stomatologicznej oraz pomocy w utrzymaniu pięknego i zdrowego uśmiechu.

Oferujemy nie tylko szeroką gamę usług stomatologicznych, takich jak leczenie próchnicy, stomatologię estetyczną i implantologię, świadczymy również kompleksową opiekę periodontologiczną. Nasza specjalność to leczenie chorób przyzębia i planowanie leczenia implantologicznego w zdrowej kości i w zdrowych dziąsłach. Bez zdrowych dziąseł trudno cieszyć się uśmiechem, dlatego zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej kliniki i sprawdzenia w jaki sposób możemy pomóc w utrzymaniu zdrowych i pięknych zębów oraz implantów przez długie lata.

Nasza filozofia opiera się na połączeniu najnowocześniejszych technologii stomatologicznych z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Wierzymy, że każdy ząb ma swoją historię i potrzeby, dlatego staramy się zapewnić spersonalizowane leczenie, dostosowane do Państwa wymagań i oczekiwań. Każdy Pacjent po pierwszym kompleksowym badaniu otrzymuje indywidualny plan leczenia z kosztorysem.

Twój uśmiech to nasza misja! A zdrowie jamy ustnej – to zdrowie całego organizmu!

dr hab. n. med. prof. UMW Kinga Grzech-Leśniak

specjalista periodontolog
właściciel marki PerioCare

Dariusz Leśniak

współwłaściciel marki PerioCare

dr Igor Yaryna

lekarz stomatolog protetyka

dr n. med. Piotr Mendel

lekarz stomatolog endodoncja,chirurgia, implantologia

dr Yuliia Tachko

lekarz stomatolog periodontologia

dr Oskar Endres

lekarz stomatolog

dr Dominika Kościółek-Rudy

ortodonta

mgr Anna Różak

neurologopeda

Neurologopeda, mioterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Wczesnej interwencji terapeutycznej małego dziecka we Wrocławiu oraz  Neurologopedię z elementami tyflologopedii na Akademii Krakowskiej.  Na co dzień pracuje w Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wieliczce, gdzie zajmuje się diagnozą i terapią logopedyczną dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy w wieku przedszkolnym i szkolnym. Prowadzi również zajęcia terapeutyczne w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju. Prywatnie żona, mama trójki dzieci.

Anna Motas

opiekun pacjenta

dr n. med. Jacek Jasiniak

specjalista chirurg

dr Szymon Podsiadło

specjalista fizjoterapii

dr Dorota Żmuda

dr Dorota Żmuda

specjalista ortodonta

dr Paulina Niemiec

lekarz stomatolog

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W praktyce lekarskiej zajmuję się głównie stomatologią najmłodszych pacjentów oraz stomatologią zachowawczą. Leczę z wykorzystaniem sedacji wziewnej podtlenkiem azotu, a także w znieczuleniu ogólnym.
Kieruję się empatią, cierpliwością, a moim priorytetem jest jakościowe leczenie.
Operuję biegle językiem polskim oraz angielskim.

dr Edward Horoszko

lekarz stomatolog

dr Katarzyna Czujkowa

lekarz stomatolog

Nazywam się Katarzyna Czujkowa. Jestem absolwentką Collegium Medicum
Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prowadzę pacjentów w języku
polskim, angielskim oraz rosyjskim.
Zadowolenie pacjenta oraz uśmiech na jego twarzy po wizycie w gabinecie
dentystycznym są dla mnie wielką nagrodą, dzięki której czuję się
spełniona zawodowo.

Anna Maciejowska

higienistka dyplomowana ekspert

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem i stażem w pracy z pacjentem. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń, m.in. European Workshop Oral Hygienist w Pradze, 1st International Congress Laser Therapy w Krakowie, iTop Introductory, DURR DENTAL Academy w Stuttgarcie. Zajmuje się również indywidualnym szkoleniem higienistek i asystentek stomatologicznych, z którymi dzieli się swoją pasją i zamiłowaniem do tego zawodu. Prowadzi kursy z periohigienizacji, wybielania oraz laseroterapii w pracy higienistki w PerioCare Education, Pierre Fabre.

Zdobywczyni tytułu „Higienistka roku 2017”.Na co dzień pracuje w gabinecie PerioCare&Laser Institute, zajmuje się głównie opieką nad pacjentem periodontologicznym. W swojej codziennej praktyce wprowadza nowoczesne techniki laseroterapii.

Prywatnie żona i mama dwóch córek.

Magdalena Ruta

higienistka dyplomowana ekspert

Karolina Kaleta

higienistka dyplomowana

Dyplomowana higienistka stomatologiczna aktywnie działająca w zawodzie od 2018 roku. Specjalistka w opiece higienizacyjnej nad pacjentami periodontologicznymi. Asystentka stomatologiczna przy zabiegach z zakresu implantologii oraz periodontologii, zajmująca się również opieką pooperacyjną nad Pacjentami. Uczestniczka szkoleń zawodowych, angażująca się również w przygotowywanie kursów stomatologicznych. Na co dzień pasjonatka zdrowego stylu życia, crossfitu oraz górskich wycieczek.

Patrycja Breś

higienistka dyplomowana

Iryna Medliakovska

higienistka dyplomowana

Elżbieta Włusek-Pluta

asystentka stomatologiczna

Bożena Bodek

asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna,  z wykształcenia pedagog i nauczyciel, która sale lekcyjną zamieniła na gabinet stomatologiczny.
Asystuje i opiekuje się pacjentami Periocare zwłaszcza w pedodoncji, stom zachowawczej, endodoncji, laseroterapii.

A w wolnym czasie chodzi na zajęcia fitness – lubi te  siłowe i wzmacniające,  czyta dobre  książki i ogląda  filmy, szczególnie ulubionego Pedra Almodóvara.
Karolina Serafin-Lisik

Karolina Serafin-Lisik

asystentka stomatologiczna

Alena Kazakova

sterylizacja medyczna

Randa Samaan

Randa Samaan

sterylizacja medyczna

Katarzyna Towarek

koordynator rejestracji medycznej

Magdalena Majewska

rejestratorka medyczna

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo wychowawczej w Krakowie. Cenię sobie dobre, profesjonalne relacje z Pacjentami, a także komfort i przyjazną atmosferę w klinice. Jestem osobą empatyczną, komunikatywną i uśmiechniętą. Witam każdego Pacjenta z uśmiechem na twarzy i staram się, by wizyta w poczekalni upłynęła w pełnym komforcie, a obsługa Pacjenta była na najwyższym poziomie.
Barbara Szewczuk

Barbara Szewczuk

rejestratorka medyczna

w życiu prywatnym kieruje się zasadą Primum non nocere, (z łac. „po pierwsze nie szkodzić”) -może właśnie dlatego los przywiódł mnie do kliniki stomatologicznej PerioCare. W naszej klinice jestem rejestratorką i  jestem odpowiedzialna przede wszystkim za dbanie o czas każdego Naszego pacjenta. Największą radość w pracy sprawia mi świadomość ,że uczestniczę w procesie dzięki któremu nasi Pacjenci wychodzą od Nas zadowoleni i szeroko uśmiechnięci.

Joanna Świstek

rejestratorka medyczna

Agata Wira-Wolsza

Agata Wira-Wolsza

rejestratorka medyczna

To top
X